USA

Cestovatelský comeback

Tak mě tu zase máte. Po téměř dvou letech se hlásím zpět s myšlenkou to tu trochu oživit. Od mého posledního příspěvku z konce dubna 2017 se toho stalo tolik, že má cenu o tom snad jen ve stručnosti napsat v několika bodech:

  • Byla jsem potřetí v Americe – tentokrát v Utahu. Ze všech třech letních sezón pro mě zatím asi nejlepší zážitek. Ráda bych o konkrétních věcech napsala alespoň pár článků, tak snad se k tomu v budoucnu někdy dostanu.
  • Dokončila jsem studium, je ze mě magistr – to znamená konec brouzdání po USA na J1 vízum (což mě samozřejmě neodradilo a rovnou jsem si vyřídila turistické vízum B2, ale o tom později).
  • Začala jsem studovat doktorát – a už se nemůžu dočkat až z něj pěkně rychle zase vypadnu. Blbej nápad, blbej. 😀 O mých peripetiích v roli doktoranda snad taky někdy příště.
  • Chystám se na další a zatím vůbec nejdelší cestu – kam? To si schovám na až tam budu. 🙂
Zebra Slot Canyon, UT, (c) Jirka
V poušti v Utahu, (c) Jirka

To hlavní ale zůstává stejný – s Jirkou spolu pořád obrážíme svět, a i když naši vrstevníci plodí potomky a mají svatby (ahoj Vladi!), jsme vůči tomu zatím imunní a zůstáváme věrní našim cestovatelským prioritám. 🙂

Následujících pár článků bude asi retrospektivních, přece jen byl Utah minulého léta tak silný zážitek, že by si alespoň pár řádků zasloužil. To bych snad měla do odjezdu zvládnout a pak už budu psát o současnosti zase někde na jiném kontinentu. Zároveň si uvědomuju, že jsem i USA 2017 dost zanedbala, naštěstí je Jirka poctivější než já, takže si můžete víc přečíst o Coloradu (a teď i o Utahu) na jeho blogu.

Cestování zdar!

A.

 

Chceš vědět, kde teď lítám in real time? Tak mi hoď follow. ?

Instagram premium icon
Facebook premium icon

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..